Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2008-08-02 15:57:33

Maciek

Gość

Macie może informacje nt czynszu jaki będziecie płacić?

Witam

Być może przyszłych sąsiadów , ponieważ zamierzam kupić mieszkanie na Wańkowicza.
Na razie oglądałem te 2 poziomowe na ostatnim piętrze - i całkiem mi się podobają
Mam wobec tego parę pytań.
Jakiego czynszu się spodziewacie, czy spółdzielnia podała jakieś przybliżone informacje??
Czy spółdzielnia jest właścicielem gruntu na którym powstał blok - czy nie będzie problemów z przekształceniem tego mieszkania w szybkim czasie na wyodrębnione własnościowe?
Wiecie może jak często przejeżdżają obok niego pociągi i czy są głośne ...


Serdecznie pozdrawiam i życzę samej radości z mieszkania na Wańkowicza

 

#2 2008-08-02 23:01:46

Ania

Gość

Re: Macie może informacje nt czynszu jaki będziecie płacić?

Informacje o wysokości czynszu są w wątku "odbiory czas zacząc". Pociągi (towarowe) przetaczają się z częstotliwością około 1 raz na godzinę. Nie są bardzo ciche, ale przejazd trwa krótko, więc to nie powinno byc bardzo uciążliwe. Z tego co mi wiadomo spółdzielnia jest właścicielem gruntu, więc jest szansa na przekształcenie prawa spółdzielczego na pełną własnośc.

 

#3 2008-08-03 01:16:13

Jarek

Gość

Re: Macie może informacje nt czynszu jaki będziecie płacić?

co do przekształcenia ze spółdzieleczego we własnościowe,to nie ma takiej możliwości tylko jest taki przymus,ponieważ zmieniła sie ustawa i przy podpisywaniu aktów notarialnych wszscy bedą mieli własnościowe.

co do pociagów to polemizowałbym z tym 1 na godzinie,nie mozna tego uscislic dlatego poniewaz sa to pociagi ktore dowoża dostawy do fabryk na krzemienieckiej min.wabco.i jezszdza bardzo nieregularnie.idac tym tropem myslenia to bardziej trafne jest jedne na 4 godziny

 

#4 2008-08-03 08:47:14

Maciek

Gość

Re: Macie może informacje nt czynszu jaki będziecie płacić?

Bardzo dziękuję , za szybką odpowiedź . Widzę , że często zaglądacie na swoje forum - fajna sprawa
Pozdrawiam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław