Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2008-06-11 09:30:34

Aga i Adek 101

Gość

Droga dojazdowa od strony Krzyków

Czy ktoś wie coś o drodze dojazdowej od strony Krzyków do naszego Budyneczku? Czy będzie to zrobione do czasu odbiorów? Wiem że jest to nie zależne raczej od naszego zarządcy ale problem jest... (Nawet był o tym program w tv)

 

#2 2008-06-11 10:35:59

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

Witamy.
Droga dojazdowa i brama wjazdowa beda znajdowaly sie od strony ul. Wankowicza czyli od "Factory Outlet". Z tego co wiemy, to innego wjazdu nie bedzie, z reszta brama w rogu przy torach zostala juz zlikwidowana. Ulica Trawowa, ta przy budynkach Atalu (osiedle morelowe) jest droga najprawdopodobniej zarzadzana przez miasto i spółdzielnie (nie nasza) i perspektywy na jej zrobienie sa odlegle.
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#3 2008-06-11 11:03:16

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

Czyli nie będzie wjazdu od Trawowej? A pamiętam jak Zosia na którymś zebraniu obiecywała, że będzie. Choć nie mówiła, że na pewno to fakt. Choć z drugiej strony - dla mieszkańców klatki nr 8 to nawet lepiej. Mniej samochodów będzie przejeżdżało pod naszymi oknami
Pozdrawiamy serdecznie

P.S. A co do Trawowej to ona chyba nigdy nie będzie zrobiona. Można by telewizje nasłać na nią.

Offline

 

#4 2008-06-11 11:29:45

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

Oby Wańkowicza chociaż zrobili bo do zimy to wszycy tłumiki pourywamy na dojeździe do naszej ekskluzywnej posiadłości.

Offline

 

#5 2008-06-11 11:35:59

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

E tam. Dojazd od stacji benzynowej nie jest taki zły. Trzeba trochę pokluczyć między szeregówkami, ale daje radę.
Jakby zrobili Trawową to mielibyśmy łatwiejszy dojazd od autostrady i Grabiszyńskiej (Krzemieniecką), ale z drugiej strony więcej samochodów jeździłoby przez osiedle, żeby ominąć korki na Mińskiej. Więc może lepiej jest jak jest. Dobrze, że Tyrmanda zrobili.

Offline

 

#6 2008-06-18 08:36:15

Aga i Adek 101

Gość

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

Jeżeli osiedle będzie ogrodzone to nikt przez nie przejeżdżać nie będzie. Nie wiem czy do końca mnie wszyscy zrozumieli. Chodzi mi o wjazd na Wańkowicza od centrum (Grabiszyńskiej) przez Trawową. Chyba lepiej skręcić sobie w prawo i być już w domu niż robić kółko ok.2km.  Ale wiem że z tą drogą jest problem chociaż to dziwne na takim nowym osiedlu. A co do telewizji to już tam była i każdy zwala to na kogoś innego. Pozdrawiam

 

#7 2008-06-18 09:29:35

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

Chodziło mi o całe osiedle, a nie tylko o nasz budynek. Całe osiedle na pewno nie będzie ogrodzone.
A Wam chodzi o ulicę Trawową i ten temat był już poruszany. Podobno jeśli mieszkańcy wyłożą 50%, to miasto dołoży drugą część. Tylko na co płacimy podatki?
Pozdrawiamy oczekujących

Offline

 

#8 2008-06-18 11:42:09

majk1

Gość

Re: Droga dojazdowa od strony Krzyków

myśleliscie jak ugryźć temat 100 metrowego dziurawego klepiska, które łączy Wańkowicza z kostką? Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi. z tego co wiem, mieszkańcy klepiska nie mają ochoty dorzucić się do drogi, więc miasto tego nie robi. Dla nas będzie to ważna sprawa, ponieważ nie trzeba by było kluczyć pomiędzy szeregówkami. Poza tym pamiętajcie, że na pewno mieszkańcy szeregówek zbuntują się jak nagle ruch na ich uliczkach zwiększy się o jakieś 200 samochodów. rozmawiałem jakiś czas temu z kierownikiem budowy i podobno jak mieszkańcy szeregówek zaczną się skarżyć na uciążliwe auta to wtedy może klepisko zrobią. Jeśli chodzi o trawową to nie mogę w to uwierzyć co tam sie dzieje. Takie fajne bloczki i taka beznadziejna droga.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr