Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#256 2008-10-28 08:11:02

GMJ

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Rzeczywiście musiała o tym zapomnieć, ponieważ wytyczne ze spółdzielni były jasne

Nie dajcie się i żądajcie oddania pieniędzy zgodnie z umową (choć raz niech będzie to na naszą a nie ich korzyść hehe) ...

 

#257 2008-10-28 09:40:31

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Gratulujemy Majk 1 !!!!!!!!!!!!

 

#258 2008-10-28 11:10:59

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Witajcie,

Kasiu&Januszu, my nic nie płaciliśmy za podcięcie drzwi zewnętrznych więc prawdę mówiąc suma 20-40/ zł mnie trochę zdziwiła. Fakt, że my odbieraliśmy jako jedni z pierwszych ale wydawało mi się, że jest to usługa w standardzie, bo każdy może mieć inną grubość kafli, prawda? My z kolei ścigamy Witex z progiem bo strasznie ciągnie z klatki schodowej, i się doprosić nie możemy.

Jeśli chodzi o zwrot, dzwoniłam w zeszłym tygodniu do spółdzielni i podobno pani Joanna pomyliła się i z rozpędu wpisała datę zwrotu kasy do 31 października ale mamy się opierać na zapisach w umowie- nie pamiętam tylko czy 3 miesiące od odbioru mieszkania czy zakończenia całej inwestycji? Trzeba to sprawdzić. Tak czy siak pieniędzy brak a na zwrot nie mamy co liczyć jeszcze pewnie długo. A miały być nowe meble i w ogóle..

Pozdrawiamy serdecznie,

A&T

Offline

 

#259 2008-10-28 12:59:22

GMJ

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

deserta napisał:

Kasiu&Januszu, my nic nie płaciliśmy za podcięcie drzwi zewnętrznych więc prawdę mówiąc suma 20-40/ zł mnie trochę zdziwiła.
A&T

Teraz nas zaskoczyliście. Niby ta suma nie jest wysoka, ale skoro Wy nie płaciliście, to dlaczego inni mieliby to robić... Taką informację dostaliśmy w trakcie odbioru od szefa budowy. Myśleliśmy więc , że jest wiążąca.. hmm

 

#260 2008-10-28 21:16:34

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Witamy.
Jakis czas temu na budowie powiedziano nam, ze podciecie bedzie gratis, ale juz przy odbiorach byla mowa o jakies oplacie:(.
Dzisiaj Pan z Witexu wstawial nam zamek i wlasnie wspominal, ze ma do wstawienia mnostwo debowych progow i nie wie kiedy to wszystko zrobi.
Zapytany o podciecie drzwi powiedzial tylko, ze da sie to zalatwic. Sorry, ale nie drazylismy tego tematu dalej, bo mielismy inne rzeczy na glowie. a do kafelkowania korytarza jeszcze daleka droga. Zobaczymy jaka bedzie wersja jak przyjdzie co do czego.
Pozdrawiamy
K&J

PS Dowiedzilismy sie od elektryków, ze jutro nasz blok ma przechodzic odbior strazacki:).

Ostatnio edytowany przez K&J (2008-10-28 21:18:48)

Offline

 

#261 2008-10-29 10:30:06

deserta

Member

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

GMJ,

No dokładnie, też tak uważamy- dlaczego macie płacić? Nie wiem, skąd ta zmiana stanowiska. Oczywiście suma jest niewielka, ale nie o pieniądze tu chodzi.

K&J, szybko pójdzie, zobaczycie:) i ani się obejrzycie, a przedpokój będzie wykafelkowany. I cała reszta też.
Powodzenia, pozdrawiamy i trzymamy kciuki za odbiór strażacki:)!

A&T

Offline

 

#262 2008-10-30 09:12:26

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Mamy drugi odbiór w poniedziałek 12:30. Pozdrawiamy

 

#263 2008-10-30 15:05:38

Robert

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

No i po odbiorze
Dobrze, że mieliśmy fachowca.Ja nie musiałem się wykłócać
Chyba 16 poprawek.
Ponowny odbiór za 2-3 tygodnie.

Pozdrawiam

 

#264 2008-10-30 21:27:45

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

No to trzymaj się Robercie i witaj w klubie. I nie odpuszczaj!!! Już i tak długo czekamy!

 

#265 2008-10-30 22:02:41

JiM

Member

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Jak czytam te wszystkie posty o nastu usterkach w każdym prawie mieszkaniu,to aż mnie ciarki przechodzą na myśl o poniedziałkowym oddaniu(pierwszym podejściu!).Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiamy!
JiM

Offline

 

#266 2008-10-30 22:12:13

Mika

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Heyka

Niestety problem odbioru -podejście II i w Naszym przypadku wciąż się wydłuża....już nawet nie pamiętam kiedy było podejście pierwsze...chyba we wrzesniu a mamy listopad prawie... od tego czasu cisza......no może nie do końca, umówiono się z Nami na konkretny dzień II odbioru, po czym na dzień poprzedzajacy to wydarzenie zadzwoniła pani Joanna z informacja ze jednak nie wyrobili się w czasie... cóż... czekania c.d.

 

#267 2008-10-31 08:37:06

GMJ

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

To tak jak i my.. Wczoraj mieliśmy termin drugiego odbioru i ponoć od tygodnia naszego mieszkania nikt nie tknął jak dowiedzieliśmy się na budowie (swoją drogą coraz bardziej realne to brzmi.. odbiór drugi, trzeci, ... ??). Ponoć poprawki trwają około 2 tygodni. Szkoda tylko, że informują w dniu odbioru o czymś zupełnie innym.
Prąd podłączają nam w środę, a klucze może tylko nam wypożyczą??!! PARANOJA !!!

 

#268 2008-10-31 11:38:54

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

My też podejrzewamy że u nas nic jeszcze nie zrobili ponieważ to my do nich dzwoniliśmy już po terminie a nie oni do nas. Zobaczymy w poniedziałek o 12:30. Ewidentnie widać że grają na czas i przeciągają jak mogą.

 

#269 2008-11-02 22:48:59

Łukasz

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Witam wszystkich.
My juz w trakcie wykańczania siebie i mieszkania. Kafle na podłodze teraz reszta.
Po odbiorze jak już będziecie mieli prąd sprawdźcie sobie czy jest prąd we wszystkich gniazdach bo z tym jest różnie u nas musieli to naprawiać na szczęście obyło się  bez prucia ścian.
Co do odbioru najlepiej zapisać to na jakimś papierze najlepiej 14 dni i zadzwonić po 7 dniach czy już gotowe i potem tak codziennie (to działa).
Szkoda, że po odebraniu mieszkania niestety traktują Cie jak szkodnika

Pozdrawiam
Łukasz

Ps. Widzę ze klatki 8 i 7 zostały potraktowane po macoszemu jedyne gdzie nie ma jeszcze prądu na klatce, pewnie za dużo było krzyku ;P

 

#270 2008-11-05 17:54:04

Aga i Adek 101

Gość

Re: Odbiory czas zacząć !!!

Odebraliśmy mieszkanie!!! Klucze odebrałem dzisiaj! 14 listopada mamy mieć prąd. Ale wszystkiego i tak jeszcze nie zrobili! Pozdrawiamy!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław