Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2009-01-28 17:36:53

Sąsiedzi

Gość

UWAGA ZŁODZIEJE

Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ PAŃSTWU NAPISAĆ KU PRZESTRODZE, ŻE SAMOCHODY STOJĄCE NA PARKINGU PRZED BLOKIEM NIE SĄ BEZPIECZNE!!! DZIŚ WYBITO NAM W AUCIE SZYBĘ I UKRADZIONO TO CO SPRAWNIE DAŁO SIĘ UKARŚĆ...NIESTETY KAMERY MONITORINGU NIE UCHWYCIŁY SPRAWCY, A RACZEJ TYLKO JEGO ZARYS W CIEMOŚCIACH. WEZWANA POLICJA SAMA BYŁA ZDZIWIONA, ŻE NA STRZEŻONYM I MONITOROWANYM OSIEDLU NIKT NIC NIE WIDZIAŁ, WIĘC KWESTIA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA, PONIEWAŻ OCHRONA NASZEGO BUDYNKU, ZA KTÓRĄ KAŻDY Z NAS PŁACI NIE SPEŁNIA SWOJEJ ROLI ( A NAWET MAJĄC SPRZĘT MONITORUJĄCY... NIE POTRAFI  GO PO PROSTU OBSŁUGIWAĆ)... CZEKAĆ TYLKO KIEDY USŁYSZYMY O WŁAMIANIU DO MIESZKANIA... CZEGO SOBIE I PAŃSTWU NIE ŻYCZYMY!!!

 

#2 2009-01-28 17:40:42

Robert

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

Czy ta "ochrona" odpowiada za to?
Myślę, że powinni.I do cholery kiedy w końcu zamkną bramę?!

Robert

 

#3 2009-01-28 21:30:12

Mirek

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

Nie wiem czy zwróciliście uwagę,ale ochrona w nocy poprostu śpi .
Wracając 2 razy z czystej ciekawośći podejrzałem przez drzwi  i 2 razy spał w zaparte.

Jeśli jego nikt nie kontroluje ,to trudno oczekiwać ,że coś będzie robił.
Moi znajomi mieszkający w ogrodzonym budynku z monitoringiem mają zastosowany taki system,który nie pozwala usnąć przysłowiowym ochroniarzom.W kilku miejscach na budynku zastosowane są czujniki i co 30 minut ochrona musi przejśc budynek w koło i zeskanować każdy punkt na budynku.Dzięki takiemu rozwiązaniu skończyło się dorabianie do emrytury starszym panom na zasadzie spania i ogladania tv.
Z tego co wiem taki system nie kosztuje dużo.

 

#4 2009-01-29 00:21:32

cien

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

A jak kiedyś pisali już tu kiedyś pisali o takiej ochronie to go wyśmiano.
Teraz widzicie jak to wygląda.
Sprawa wygląda prosto. Trzeba przestac płacic za ochrone w SM. I puki nie zapewnia jakiejs firmy która będzie odpowiadała za to co robi a nie jakiś emerytów co jak sami powiedzieli, "Boimy się wychodzić wieczorami bo tu ciemno".
Ponownie pytam po co nam sate dziadki co się boją swego Cienia?? 50 zł miesięcznie wole przeznaczyć an monitoring Oni maja jakiś system nagłośnieniowy i według Prezesa mają, tu uwaga "KRZYCZEĆ PRZEZ MIKROFON: PANIE KOWALSKI PANU AUTO KRADNA" może nie dosłowny cyctat ale prawie w 100%. Nadal uważam że trzeba im nie dać absolutorium i ich wywalić bo to śmieszne robia z nas wała a my się dajemy!!!!

 

#5 2009-01-29 08:21:28

Sąsiad

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

Mi miesiąc temu obrobiono piwnicę. Nasz blok staje się coraz bardziej niebezpieczny.

 

#6 2009-01-30 10:05:12

Sasiad

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

Sąsiad napisał:

Mi miesiąc temu obrobiono piwnicę. Nasz blok staje się coraz bardziej niebezpieczny.

Według Prezesa mają, tu uwaga "KRZYCZEĆ PRZEZ MIKROFON: PANIE KOWALSKI PANU AUTO KRADNA"
A gdzie jest ochrona jak jakies buraki szwedaja sie o godzinie 3 w nocy wokol naszego bloku, co mialo wczoraj miejsce. A odezwij sie do nich .... to Ci jeszcze odpyskuja ... gowniarze!
Po co nam taka ochrona? Okradaja auta, piwnice .... imprezy cala noc - co to za osiedle strzezone ?

 

#7 2009-01-30 11:31:19

Cien

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

A gdzie w umowie kupna masz zapis, że osiedle masz strzeżone????
Ja swoją przeczytałem i nie widziałem nigdzie takiego zapisu
Ale spoko nasza kochana SM nas strzeże ode złego, AMEN. Nasz Anioł Stróż.

To może zebranie w jakiejś knajpie tak jak kiedyś?
Będzie o czym pogadać i podpisać się pod jakimś pismem czy petycją do naszej "Ukochanej SM"

 

#8 2009-03-17 20:10:13

sąsiadka

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

taaaaaaa, jA JUŻ dwa razy słyszałam jak krzyczeli przez megafon ale UWAGA na bezdomnego który podjechał wózkiem pod śmietnik........... żenada!

 

#9 2009-03-18 10:31:01

A.

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

hmmm, ale dobrze, że ktoś coś słyszał...bo ja jeszcze żadnego megafonowego ostrzeżenia nie słyszałam...

 

#10 2009-03-31 02:47:57

mariusz

Gość

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

a ja słyszałem - gdy wnosiłem paczki z meblami "PROSZĘ UWAŻAĆ NA LUSTRO W WINDZIE !!!"  tak więc chłopaki czuwają - w każdym razie - około 16:00 

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr