Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#31 2007-10-01 12:25:43

Robert

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Robert napisał:

No ja też już się nie mogę doczekać...

No i dzięki K&J za nowe zdjęcia.
Coraz wyżej się pnie nasz blok;)
Tak sobie myślę, ze chyba będziemy ponad dachami sąsiednich bloków?
Jak dla mnie to by nie było źle;)

Pozdrawiam

 

#32 2007-10-02 16:23:58

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

co do schodów, to ja przez jakiś czas będę trenował po drabinie Śmiać mi się chce, ale nie mam kompletnie kasy na wykończenie mieszkania. Wywaliłem wszystko na odstępne i teraz będę mył się w śniegu. ciekawe czy tylko ja jeden jestem bez kasy na wykończenie. Wy wszyscy pewnie macie z jakieś 150 tyś. PLN na wykończenie. Ale mi chociaż podłogi nie zniszczą jak będę parapetówkę urządzał. Poza tym mam tylu chętnych na parapetówkę, że na jednej sie nie skończy czuję.

Offline

 

#33 2007-10-03 02:00:39

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witaj w klubie Majk. Pieprzone odstepne splukalo nas rowniez doszczetnie i jesli cie to pocieszy to my planujemy jeszcze oszczedniejsza wersje wejscia na antresole (byla antersole, bo my chyba jak wiekszosc pozbylismy sie "dziury" w stropie) - sznurek z supelkami hehehe.
A tak powaznie to w odswiezonym watku o schodach umiescilismy ciekawy link.
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#34 2007-10-08 14:58:29

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witam wszystkich.
Znów się cicho zrobiło więc troche informacji z budowy. Pojawiły się pierwsze sufity na czwartym piętrze (albo podłogi na ostatnim - jak kto woli:)). Postawiono już prawie w całości czwarte pietro więc posiadecze mieszkań z antresolą mogą już popatrzeć na swoje ściany . Dodatkowo pojawiły się kręgi od instalacji kanalizacyjnej - przynajmniej tak mi się wydaje. Ale z kluczy w tym roku to raczej nic nie wyjdzie - powiedziano mi jakiś czas temu, że jest na to szansa jeżeli dach skończą do końca października - a przynajmniej mi wydaje się to mało prawdopodobne. Więc miejmy nadzieje że jestem w błędzie.
Pozdrawiam zniecierpliwionych

 

#35 2007-10-09 07:35:31

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witamy serdecznie!
My też niedawno byliśmy na budowie. No i wróciliśmy lekko podłamani tak, że nawet nie chciało nam się dzielić tym co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. Przede wszystkim zaczęto nas nastawiać na termin kwiecień - maj. Spełnia się czarny scenariusz. Cały czas się łudzimy, że klucze będą jednak szybciej, ale wiara jakby mniejsza. No cóż - pożyjemy zobaczymy. Teraz dużo zależy od zimy. Oby przyszła jak najpóźniej.

Pozdrawiamy

Offline

 

#36 2007-10-09 09:23:57

Julia&Paweł

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Nam też nie spodobały się postępy robót. Termin zaczyna się oddalać. Tym bardziej że przedostatnie piętro robią już przeszło półtora miesiąca. Na wcześniejsze piętra schodził im około miesiąc.

 

#37 2007-10-09 10:56:33

Sąsiadka

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Super. Skoro teraz juz mówią o kwietniu/maju 2008, to ciekawe co powiedzą pod koniec grudnia...

 

#38 2007-10-09 11:35:20

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Na budowie jest jeszcze kupa roboty do zrobienia. Moim zdaniem to minimum pół roku. Jak będzie ciężka zima to jeszcze dłużej.

Offline

 

#39 2007-10-09 11:57:53

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Żeby wlać choć trochę optymizmu w nasze dusze utęsknione za własnym em: Nie jest tak, że zrobione jest tylko to co widać z zewnątrz. W naszym mieszkanku są już połozone instalacje elektryczna, wodna, kładli instalacje cieplną (w zeszlym tygodniu przy nas, więc myślimy ze juz jest gotowa), tynki na ścianach byly położone. Tak na dobrą sprawę brakuje nam tylko wylewki i gładzi.
Na razie idą kondygnacjami. Jak będzie dach będą szli klatkami. W najlepszej sytuacji są właściciele mieszkań w 8 klatce
Przynajmniej takie informacje uzyskaliśmy w zeszłym tygodniu.

Offline

 

#40 2007-10-16 13:19:22

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Cześć!

Byłam dziś na budowie. Nie wygląda na to żeby mieli położyć dach do końca października. Na razie wylewają stropy czwartego piętra. Oczywiście tradycyjnie najbardziej zaawansowane są klatki zewnętrzne: 1-2 i 7-8. Rano układali zbrojenia klatki chyba nr 6.
No powiem szczerze że kiepsko to wygląda. Kierownik budowy tłumaczy się brakiem ludzi: "Sama pani wie jak jest na rynku pracy". Pytany o to kiedy skończą odpowiedział: luty, marzec, kwiecień, zależy od zimy. Chyba o Wielkanocy na swoim możemy zapomnieć
eh

Offline

 

#41 2007-10-22 16:31:04

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Cześć! Nie wiecie czy już skończyli to IV piętro?

Offline

 

#42 2007-10-23 08:26:12

ktoś

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Witam,
jeżeli chodzi o czwarte piętro to jest już w całości wymurowane - w klatkach na bocznych skrzydłach zaczeli nawet murować antersole. NIestety na najdłuższym skrzydle bloku ciągle nie ma położonych stropów co napaja niepokojem gdyż zima już tuż tuż...
Mam jednak nadziej że skończą dach przed nadejściem potężnego śniegu.
A tak na marginesie, to wydaje mi się że marzec to wszystko co mogą nam na chwilę obecną zaproponować, na budowie paniuje już niestety nasrtój świąteczy...
Pozdrawiam

 

#43 2007-10-23 10:19:41

Majk

Member

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

marzec? Moim zdaniem jesteś optymistą. Najważniesze jest aby zadaszyli budowę.

Offline

 

#44 2007-10-24 16:00:08

Krale2

Gość

Re: Wiesci z budowy c.d.

Cześć wszystkim!

Byłem kilka dni temu na plac budowy, i faktycznie, trochę wolniej to pójdzie niz chce. Ale kiedy tam już zamieszkamy, to szybko zapomnimy o tym czekaniem..  Im szybciej to oczywiście tym lepiej.. :-)

Pytanie; czy dostaliście zaproszenia pocztą na tego spotkania z Agrometem? Ja widziałem zaproszenia na sam plac budowy, ale nie dostałem info w domu.

Trzymajcie się, do uslyszenia!

 

#45 2007-10-24 18:05:06

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wiesci z budowy c.d.

Ja o spotkaniu w najblizszy poniedziałek dowiedziałam sie z forum od K&J. Zadzowniłam z pytaniem czy wszystkich informowali tel., pani powiedziała, ze tak i pewnie nie odebarłam tel. a 2 raz nie dzownią, ale zebranie faktycznie jest i będzie dotyczyło statustu spółdzielni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław