Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2009-01-21 08:30:48

do cienia

Gość

Parkwoanie na zakrecie

Drogi Cieniu,

zastanów się co zrobisz właścicielowi aut dwa razy zanim coś poiwesz. Jak się postawi auto na miejscach postojowych (które ponoć są wolne) to i tak się pojawi ktoś co powie to samo co ty. A co do karetki to ja tam zmieściłem sie ciężarówką więc chyba nawet straż nie będzie miała problemów.

Pozdrawiam

 

#2 2009-01-21 09:07:42

od Cienia

Gość

Re: Parkwoanie na zakrecie

do cienia napisał:

Drogi Cieniu,

zastanów się co zrobisz właścicielowi aut dwa razy zanim coś poiwesz. Jak się postawi auto na miejscach postojowych (które ponoć są wolne) to i tak się pojawi ktoś co powie to samo co ty. A co do karetki to ja tam zmieściłem sie ciężarówką więc chyba nawet straż nie będzie miała problemów.

Pozdrawiam

Zastanowiłem.
Niestety jeśli miejsca nie będą przypisane do mieszkań nie będzie możliwości nic zdziałać. A z Twych słów jakie napisałeś wnioskuje iż jesteś jedną z tych osób które tam parkują. SUPER ciekawe co powiesz osobą które ciężką forsę wydały na miejsca postojowe czy w podziemiu? Tam nie ma miejsc by parkować więc w czym widzisz problem? w tym ze nie wykupiłeś miejsca i starasz się wybielić czy w tym że akurat Tobie udało się przejechać ale sa takie dni że ledwo co sie maluch mieści by nie zahaczyć chodnika. Chyba chodzi o jakieś przepisy, zachowanie, dobry ton... Równie dobrze zróbmy szalet na klatkach (wiem że porównanie trochę za ciężkie) ale do tego to się sprowadza są pewne miejsca wyznaczone do odpowiednich czynności.
Mam nadzieje że pozostali nie mają takiego podejścia bo z świetnego bloku z fajnymi ludźmi (jakich poznałem) zrobi się jakieś "szambo".

 

#3 2009-01-21 09:20:07

Cien

Gość

Re: Parkwoanie na zakrecie

Zobaczcie na parkowanie na zakręcie przy klatkach nr 1 i 8 ja tam nie widziałem miejsc postojowych a wy??? Ale po co parkować na miejscu jakimkolwiek postojowym (puki sa nie wykupione)? No tak trzeba przecież zrobić około 30-100 kroków a to już boli.
Ciekawe co się stanie kiedy kiedyś nie daj boże karetka nie przejedzie czy się zatrzyma straż, Ja chyba bym takiego właściciela auta..........

 

#4 2009-01-21 11:00:56

A.

Gość

Re: Parkwoanie na zakrecie

Popieram... średnio mi się podoba parkowanie na zakręcie tuż pod moim balkonem; chyba po to jest parking żeby tam stawiać swoje auta, a jeśli się nie wykupiło miejsca to pech-drugi parking jest tuż za siatką. Pozdrawiam.

 

#5 2009-01-28 08:52:05

Bolo

Gość

Re: Parkwoanie na zakrecie

Nie parkujcie na zakrętach i chodnikach!!!!
Samochody tam zaparkowane świadczą o lenistwie właścicieli.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław