Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-09-05 23:23:16

GMJ

Gość

KREMATORIUM??

Dziś oglądając wrocławskie wiadomości na paseczku przeczytaliśmy coś o sprzeciwie mieszkańców Muchoboru Wielkiego co do powstania w sąsiedzctwie szkoły krematorium.

Link.. czy ktoś może słyszał???
http://muchoborwielki.pl/rada-osiedla/1 … rematorium

#2 2010-09-06 07:34:24

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: KREMATORIUM??

Witam,
Była dyskusja na forum  Muchoboru Wielkiego. Z tego co się zorientowałam, to dość daleko od szkoły, a od nas to zupełnie daleko. Zresztą z linku, który załączyliście wynika, że i tak termin na protesty minął. Sąsiedztwo na pierwszy rzut oka nieciekawe, a z drugiej strony gdzieś takie obiekty muszą powstawać. Sama mam mieszane uczucia.

link
http://forum.muchoborwielki.pl/viewtopic.php?f=3&t=840

Pozdrawiam.

Offline

#3 2010-09-09 11:53:32

sąsiadka

Gość

Re: KREMATORIUM??

O kurcze!
Z tego co ja się orientuję to rzeczywiście szkoła jest tuż obok - jedynie 500 m będzie oddzielać te 2 miejsca !!!! Sprawdźcie sobie na mapach google

#4 2010-09-10 10:30:04

zwolenniczka kremacji

Gość

Re: KREMATORIUM??

A cmentarz, który zostanie zbudowany naprzeciwko krematorium, to wam nie przeszkadza? Dziwne, bo to będzie prawdziwa bomba ekologiczna.

#5 2010-09-10 12:37:16

GMJ

Gość

Re: KREMATORIUM??

Ludzie. To nie chodzi o "bombę ekologiczną", ale o sam fakt, że my mieszkańcy nic o tym nie wiemy.. A poza tym - chyba są we Wrocławiu miejsca, które mogłyby się do tego nadać, gdzie nie ma takiego dużego skupiska mieszkań...

Pozdrawiamy

#6 2010-09-10 12:38:42

GMJ

Gość

Re: KREMATORIUM??

GMJ napisał:

.. czy ktoś może słyszał???

Poza tym chcieliśmy się tylko dowiedzieć coś więcej o tym projekcie. ot...

#7 2010-09-14 22:52:05

ronin.jubei

Member

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: KREMATORIUM??

Dziwi mnie fakt, że ktoś bierze pod uwagę tego typu inwestycje w mieście - drogi grunt, problemy z okolicą itp. Czy nie lepiej na wioseczce, w lasku, gdzie nikt nie przeszkadza. Przyjeżdżają zainteresowani z trumnami, odjeżdzają z urnami do miasta i po kłopocie.

Poza krematorium, mamy w okolicy cynkownię, która ma zamiar zwiekszyć przerób - to dopiero może być uciążliwe. Piszę "może", gdyż dobrze zarządzany i czujnie prowadzony zakład tego typu nie jest kłopotem dla okolicy. Niestety o tym zakładzie, już teraz słyszę zupełnie inne opinie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław