Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#16 2008-05-04 12:54:06

marek

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

a czy ktos wie może coś na temat klatki numer 7,według logiki i tego co mówili ma to iść od szczytwoych bram w kierunku środka.ale nic narazie nikt nie mówi o klatce 1.czy bedzie tak ze 8,1,7,2  czy 8 i 1 razem potem 7 i 2 ???

 

#17 2008-05-04 17:59:01

Gocha

Member

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

z tego co ja wiem to ma isc tak:8 i7 ,1 i 2 ,6 i 5, no i na koncu 3 i 4.

Offline

 

#18 2008-05-04 20:28:23

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Zobaczymy co to będzie pod koniec maja... Powiem tylko, ze w piątek byłam na budowie i widziałam kilku pracownikow, oby tak dalej;)

Offline

 

#19 2008-05-05 10:58:31

Agunia

Member

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Cześć!
Właśnie rozmawiałam ze spóldzielnią i powiedziano mi ,że klatka nr 3 będzie oddawana po 7 czerwca.Kontakt będzie indywidualny ,telefonicznie.
Proszę - niech szczęśliwcy , którzy pierwsi wejdą do swoich mieszkań -podzielą sie informacjami o przebiegu tej "imprezy."
Czy ktoś jest zorientowany jak wysokie dopłaty nas czekają ? W spółdzielni twierdzą ,że dopiero po rozliczeniu całej budowy - a więc może w końcu roku - będą w stanie coś powiedzieć.

Offline

 

#20 2008-05-05 15:19:41

arteg

Member

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

A skąd ta pewność, że mają być wogóle jakieś dopłaty? Spółdzielnia twierdzi, że na pozostałych, dotychczasowych inwestycjach dopłat nie było i tym razem ma być podobnie. Czy ktoś otrzymał inną informację?

Offline

 

#21 2008-05-05 16:06:38

Robert

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

Arteg nikt tak nie twierdzi, ale wszyscy się boimy;)

Pozdrawiam

 

#22 2008-05-05 17:45:09

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

My dostaliśmy informację, że bedą dzwonić, żeby się umówić na odbiór ok 2 tygodnie przed. Czyli w tym tygodniu oczekujemy na jakiś sygnał ze strony sm. Dajemy im czas do piątku i zadzwonimy sami. Oczywiście damy Wam znac niezwłocznie
Co do dopłat to cały czas wierzymy, że ich nie będzie.

Offline

 

#23 2008-05-09 18:49:44

Mika

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

Potwierdzam odbiory mieszkan(po dzisiejszym telefonie do spoldzielni) dla klatki numer 6: miedzy 1 -7 czerwca ))))))

 

#24 2008-05-09 20:07:01

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: termin odbioru mieszkań

To dla nas przyszlych mieszkancow klatki 6 bardzo mila informacja.
Juz przebieramy nogami z niecierpliwosci za czerwcem.
Pozdrowka
K&J

Offline

 

#25 2008-05-09 21:22:26

Gocha

Member

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 56
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

oby sie udało...

Offline

 

#26 2008-05-09 23:38:34

marek

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

no to chyba cos jest nie tak skoro najpierw mialy byc 8 i 7 a do mnie jeszcze nie dzwonili  a klatka nr 6 juz wie na czym stoi,cos jest nie tak wedlug moich skromnych obliczen.dzwonili może jeszcze do kogoś z innej klatki?

 

#27 2008-05-10 08:10:58

Marta

Member

Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 60
Punktów :   

Re: termin odbioru mieszkań

Tak naprawdę to spółdzielnia jeszcze do nikogo nie dzowniła... Narazie mydlą oczy...

Offline

 

#28 2008-05-10 17:16:13

ktoś

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

Cześć,
byliśmy dziś na budowie - niestety muszę was zasmucić. Moim skromnym zdaniem termin majowy dla klatki 8 jest trochę na wyrost. Jeszcze nie ma drzwi wejściowych do klatki oraz do mieszkań - prawie każdego - przynajmniej tak widać z zewnątrz. Wewnątrz na klatce schodowej ciągle widać przewody i inne instalacje na zewnątrz, winda nie skończona, dachówki nie położone do końca nawet elewacja w klatce 8 nie jest dokończona (na ostatnim piętrze nie ma jeszcze nawet styropianu!!!). Tak więc choć trudno mi to powiedzieć termin 20-31 maja moim zdaniem trochę przypomina grudniowy, styczniowy i każdy inny jaki dotąd podała spółdzielnia.

Takie rzeczy jak brak podjazdów do garaży oraz drzwi i cegły w piwnicy nie są nawet warte wspominania.

Mimo takich negatywnych odczuć ja i tak cały czas wierze i czekam na telefon w przeciągu najbliższych dwóch tygodni (skoro mają mnie tam zaprosić przed 31 maja) czego Wam wszystkim życzę.

P.S. Chyba już się przyzwyczaiłem do tego czekania i kolejne daty już we mnie żadnego entuzjazmu nie budzą.

Pozdrawiam

 

#29 2008-05-12 23:05:14

marek

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

w sobotę odwiedziłem budowę.wrażenia takie,że pomarańczowy kolor elwacji tragiczny,bije po oczach i nie wiem kto go wybierał,chyba ktoś kompletnie bez gustu,ale czemu się dziwić skoro projekt robiło komunistyczne wpb.te metalowe barierki na balkonach też bardzo słabe.co do stanu wykończenia,to małymi krokami coś tam się rusza,w klatce nr 7 są już w niektórych mieszkaniach drzwi wejściowe,ściany są już pomalowane na biało.w teori według osób pracujących na budowie,ochrony,panów od wylewek i elewacji klatki  1i 8 w połwie czerwca mają być oddawane,ale może się to nie odnosić do rzeczywistości z tego względu,że na budowie pracuje 5 brygad wykończeniowcyh i każdy robi z inna prędkością,więc w teori może się okazać,że np.klatka nr 5 lub 6 może być pierwsza. widać ,że na 2 i 3 piętrze odbywały się malowania wnętrz,bo mieszkania były wietrzone i niestety niektóre okna latały z wiatrem obijając się troszeczkę.wylewki według pracowników są już praktycznie wszędzie,oprócz kamer na słupach są też małe kamery na budynku,owe centrum monitoringu już jest na wykończeniu,co do koloru elewacji to trudno dojśc jaki będzie,choć zapowiada się na pstrokatą kupę,z owym pomarańczem ,brązem i żółtym z czego jakby były te ostanie dwa kolory to mogło by to wyglądać całkiem przyjemnie,ale  narazie z coraz większymi powierzchniami rośnie piękny pomarańcz,układają chodniki i robią podkłady pod drogę.można zerknąć na budowę w tygodniu w godzinach 10-11 albo 15-17 jak są majstrowie i wtedy może pozwolą zajrzeć do budynku.

 

#30 2008-05-13 20:00:27

majk1

Gość

Re: termin odbioru mieszkań

dla rozluźnienia - kocham kurs franka szwajcarskiego.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław