Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2011-07-18 20:18:32

tomiii

Gość

silownia/fitness

Drodzy sasiedzi. Jaka silownie polecacie w okolicy z ew. Fitnessem zeby dziewczyna mogla chodzic ze mna ?

#2 2011-08-01 14:21:47

asiek

Gość

Re: silownia/fitness

Do niedawna myślałam, że najbliższy fitness jest na Krzyżówce(FitCurves tylko dla kobiet). Ale ostatnio usłyszałam o Fitness Studio Tonus na Szkockiej, ale nigdy tam nie byłam, a na stronie internetowej nie mają grafika zajęć. Co do innych to wiem jeszcze o Redeco na Rogowskiej i Active Fitness w FATcie. W Active Finess nigdy nie byłam, ale jak ktoś nie jeździ autem to jest tam dość dobry dojazd autobusem przez Krzemieniecką. Ja osobiście jak mam jechać w stronę FATu to idę na przystanek na Krzemieniecką wzdłuż torów, a nie na Mińską koło Biedronki, czy na Rondo. Co do Redeco to chodziłam tam trochę w zeszłym roku na fitness i muszę powiedzieć, że czasami sala była tam totalnie  przepełniona. Dziewczyna na dziewczynie, ledwo było jak wejść na salę, więc ciężko było swobodnie się rozciągnąć lub wykonać ćwiczenia pokazane przez instruktorkę/-ra nie wpadając na inną osobę. Ale przestałam tam chodzić zanim otworzyli FitCurves na Krzyżówce, więc może Redecco nie jest już tak oblegane. Co do siłowni niestety się nie wypowiem, bo ja chodzę jedynie na zajęcia fitness. Nic mi nie wiadomo o istnieniu, czy też planach otworzenia jakiegoś klubu fitness na Muchoborze Wielkim, w związku z tym z "okolicy" pozostaje Wam Nowy Dwór i Grabiszyn. Z dalszych lokalizacji, np: Magnolia, Arkady, Renoma, Wrocławski Park Wodny, Galeria Dominikańska.

#3 2012-01-10 13:42:14

Carlton

New member

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: silownia/fitness

Hi dear,

For the fitness gyms play an important role.
I recently joined Fitness Plus for the purpose of getting fitness.
It is good gym for the muscles building and shaping your building.
I recommend you for joining this gym.

Offline

#4 2012-01-10 13:55:10

Carlton

New member

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: silownia/fitness

Weight gaining is common problem now a days. Everybody is looking for the weight loss and shaping up his body. Here I explain some tips for the needy persons.

Do exercises regularly especially running, jogging, and swimming.
Take diet foods and avoid more cholesterol.
Eat more fresh fruits especially citric fruits.
Eat more raw vegetables.
Take green tea.
Use fish oil for the fat burning.

Offline

#5 2012-01-10 14:06:45

Carlton

New member

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: silownia/fitness

Hey guys,

Now a days every person is affected from the wight gain problem and want to loss the weight .
Exercises and diet food both are necessary for the weight loss.
The more effective foods for the weight loss are the following.

Fresh fruits especially citric fruits such as orange, grapefruit, lemon, and apple.
Raw vegetables especially broccoli, pumpkin, carrot, radish, and cucumber.
Green beans.
and green tea.

Offline

#6 2012-01-10 14:13:05

Carlton

New member

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: silownia/fitness

Hey guys,

For the fitness exercises are necessary along with diet foods.
Exercises play an important role in improving the fitness and stamina.
These also effective for the prevention from a number of diseases and stress and depression.
The more effective exercises for the fitness are walking, running, jogging, swimming, and yoga.

Offline

#7 2012-02-04 14:20:03

RN

Gość

Re: silownia/fitness

Fitness jest jeszcze w Klubie Formaty na Samborskiej.

Jeszcze nie byłam ale mówią ze fajnie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr