Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2008-06-25 13:09:36

Aga i Adek 101

Gość

Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Zaniepokoiło nas nie dawno że miejsca na okna w mieszkaniach dwu poziomowych są bez okien. Rozumiem że to ma być balkon ale pod takim skosem wystarczy trochę deszczu i w najlepszym wypadku wilgoć gotowa. Czy ewentualnie takie okno z biegiem czasu można będzie wstawić na własny koszt ? Ten kto to projektował chyba o tym nie pomyślał za bardzo.

 

#2 2008-06-25 21:27:56

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

zostanie dziura. Będziesz miał pseudo balkon. Na jednym poziomie będą dwa balkony. Nie mam pojęcia po co jest ten "dziurawy" balkon. Podobno ściany trzymają drugi poziom. Ja osobiście będę chciał w przyszłości zlikwidować ten balko powiększając powierzchnie mieszkania. Osoba projektująca te mieszkania naprawdę się nie popisała. Zastanawiałem się do czego można wykorzystać ten balkon - doszedłem do wniosku, ze do niczego. Bzdura kompletna.

 

#3 2008-07-27 11:55:00

Aga i Adek 101

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Wczoraj byliśmy na budowie, jednak Majk nie będzie dziury... Wstawiają okna i to dobrej firmy z jednej strony się nie dziwie bo tam okna powinny być ale z drugiej się przestraszyłem;) Tak że będzie fajnie, pozdrawiamy !!!

 

#4 2008-07-28 08:39:56

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

To muszę podjechać na budowę i zobaczyć. Nie rozumiem tej operacji. Będę wychodził na balkon przez podwójne drzwi i przed sobą będę miał okno. Może to pomieszczenie należy traktować nie jako balkon tylko mały pokoik np?

 

#5 2008-07-28 11:43:22

Aga i Adek 101

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

My wlejemy tam wodę zamkniemy i wpuścimy tam rybki

 

#6 2008-07-30 15:45:53

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Nie widziałem żadnych wstawianych okien w miejscu otworów, które "reprezentują" pseudo balkony. Albo źle patrzyłem, albo piszemy o zupełnie innych rzeczach. Otwory są po wewnętrznej stronie (ogródkowej), na pierwszym piętrze mieszkania dwupoziomowego.

 

#7 2008-07-30 15:46:58

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

przepraszam, źle się wyraziłem. Nie na pierwszym piętrze tylko na parterze mieszkania dwupoziomowego

 

#8 2008-07-31 20:21:13

Sąsiedzi

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Ludzie jakie okna....?, w jakich dziurach. Siejecie ferment i tyle. Czytając te bzdury specjalnie pojechaliśmy dziś na budowę, skoro Państwo Aga i Adek widzieli okna w dziurach w mieszkanaich na ostatnich piętrach to czekam z niecierpliwością na fotki, bo dziś niestety nie zauważyliśmy żadnych okien. Więc proszę nie siać niepotrzebnego farmentu!!! Wszyscy mają o wiele większe problemy i szkoda zcasu na jeżdżenie na budowę po to aby zdementować jakieś głupie przypuszczenia.

 

#9 2008-08-01 10:30:06

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

wlasnie dlatego pojechalem na budowe i szukalem tych okien. Nie znalazlem. Swiadcya o tym moje wczesniejsze wypowiedzi.

 

#10 2008-08-01 12:20:56

Sąsiedzi

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

...w związku z tym potwierdza się kolejny raz teza, że cześć z naszej szanownej społeczności...nie dosłyszy...nie widzi, a chodzi i... PLOTY SIEJE! Trochę rozwagi i przemyślanych działań,... a oszczędzi to niepotrzebnych nerwów

 

#11 2008-08-01 13:09:14

Robert

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Sąsiedzi może zmieńcie ton?
Nikt Wam nie kazał jechać.
Odreagowujcie gdzie indziej.

 

#12 2008-08-01 13:44:26

Sąsiedzi

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

A jakby ktoś napisał, że w mieszkaniach na parterze wstawiają kraty to ciekawi jesteśmy czy ludzie z parteru nie pojechaliby zobaczyć co się dzieje. Po prostu chodzi o to, że nim ktoś wysmaruje rzecz, której nie jest do końca pewny niech się lepiej zastanowi! To tyle...i

 

#13 2008-08-01 13:46:53

Robert

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Wszystko rozumiem.
Można to napisać spokojniej, albo nic nie pisać i nerwów nie szargać sobie i ludziom

 

#14 2008-08-01 14:28:53

majk1

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

wyluzujmy sie. Jest piatek w koncu. Proponuje po piwku z wieczora dla relaksu.

 

#15 2008-08-01 14:58:43

Robert

Gość

Re: Okna na samej górze (mieszkania dwu poziomowe) Czy to ma tak zostać???

Ależ ja nie jestem spięty

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław