Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2008-06-03 19:30:24

Ewa 411

Gość

Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! siedzę od godziny przy kompie i śledzę wasze rozmowy, powiem szczerze że zastanawiam się nad kupnem mieszkania w klatce nr 4 ale z tego co widzę to nie wszyscy z Was są zachwyceni zakupem. Mam pytanie czy warto zaryzykować?? czy Wy gdyby była taka możliwość wycofalibyście się z zakupu? Pozdrawiam Ewa

 

#2 2008-06-03 20:58:13

Krale

Member

Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Czekanie jest po prostu frustrujący..

Ale poza tym, bardzo się cieszymy z naszym mieszkaniem.

Offline

 

#3 2008-06-03 21:41:18

julpaw

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Spółdzielnia zachowuje sie jak w Alternatywach 4  ale dzięki nowym przepisom nie jesteśmy na nią skazani.

Offline

 

#4 2008-06-03 21:55:39

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Witamy byc moze przyszla sasiadke z bloku:)
1) Jesli martwi cie spoldzielnia to nie jest powod, bo deweloperzy robia nie takie numery jak tylko spoznienia z oddawaniem budynkow. My zdawalismy sobie z tego sprawe, ale czlowiek zawsze mysli, ze jego to nie spotka:)
2) Jesli martwia cie tory to polecamy przejechac sie na budowe i poczekac chwile na pociag (jezdza dosc nieregularnie, ale srednio 1 na godzine lub poltorej).
Jesli zgadzasz sie na punk 1, a drugi ci nie straszny oraz lokalizacja jest dla ciebie odpowiednia to warto, tym bardziej, ze spoldzielnia buduje z dobrych materialow.
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#5 2008-06-04 12:31:10

ktoś 2

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Pytanie tylko za jakie pieniądze, bo to w zasadzie jest podstawowy czynnik, który może sprawiać, że oferta będzie aktualna gdyż odpowiednio niska może zniwelować wiele niedogodności - tory, opóźnienie, zrzędliwy zarząd spółdzielni

 

#6 2008-06-04 23:26:07

Ewa411

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Widzę ze nie macie najlepszego zdania o Agro...... Muszę Wam powiedzieć ze najprawdopodobniej od jutra będę Waszą nowa sąsiadką bo zdecydowałam się na zakup mieszkania w klatce nr6 na pierwszym pietrze i uruchamiam od jutra procedurę z tym zakupem zawiązaną. Powiem Wam jedno, że zależy mi na tym mieszkaniu bo mam już jedno trzy bloki dalej i bardzo dobrze się tutaj mieszka a tym draniom z Agr.... dokopiemy!!!!!

 

#7 2008-06-07 20:40:52

ewa411

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Witam Was wszystkich i bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jak wcześniej już pisałam zdecydowałam się na zakup tak, że można powiedzieć od środy już oficjalnie będę waszą sąsiadką i będę z wszystkimi z niecierpliwością czekała na oddanie naszych mieszkań. Pozdrawiam!!!

 

#8 2008-06-11 13:14:52

dzinek

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

mam pytanie do Ewa 411 Gdzie kupiłaś mieszkanie na ul. Wańkowicza u developera  bo też jestem zainteresowany a nie moge znaleźśzadnej ofery I o ile to nie tajemnica ile dalaś za metr

 

#9 2008-06-23 19:10:30

ewa411

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Witam dzinek!!!
przepraszam że dopiero teraz ale byłam na wyjeździe. Mieszkanie kupiłam za pomocą strony www.autogielda.pl tak naprawdę to narazie kupiłam przydział na mieszkanie he,he. A co do ceny to nie pytaj dałam więcej niż wszyscy bo 6 tyś za metr, ale i tak nie żałuję widzę że sąsiadów będę mieć rokendrolowych a i dzielnica jest super mieszkam tu od 9 lat. Jeżeli usłyszę coś o jakimś mieszkaniu to mogę dać Ci znać!!!! Pozdrawiam Ewa

 

#10 2008-06-30 20:46:24

NIE

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

 

#11 2008-06-30 21:49:47

majk1

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

ale co NIE?

 

#12 2008-07-02 22:23:28

NIE

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

majk1 napisał:

ale co NIE?

JAKBYś POMYśLAł I PRZECZYTAł PYTANIE NA GóRZE W WąTKU TO BYś WIEDZIAł
żE NIE ZDECYDOWAłBYM SIE JESZCZE RAZ NIE NIE I JESZCZE RAZ NAPEWNO NIE NA KUPNO TEGO MIESZKANIA

Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze? TAK CI SKOPIUJE,żEBYś LEPIEJ WIDZIAł BO WIDZE,żE JESTEś MAłO DOMYśLNY

 

#13 2008-07-03 07:06:06

;)

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

JEŚLI JESTES TAK BARDZO NA NIE I POZIOM TWOJEJ FRUSTRACJI SIĘGA TAK WYSOKO, ŻE NIE MOŻESZ POWSTRZYMAC SIĘ OD "KĄŚLIWYCH" UWAG, TO SPRZEDAJ SWOJE MIESZKANIE, SKORO MASZ ŻYĆ W MIEJSCU W KTÓRYM JESTEŚ TAK BARDZO NA  N I E, NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA. W TEJ CHWILI ZNAJDZIE SIĘ NIEJEDEN CHĘTNY. CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA NAMIARY I Z MIŁĄ CHĘCIĄ ZNAJDĘ KOGOŚ KTO WYBAWI CIĘ OD UDRĘK I ODKUPI TWÓJ UDZIAŁ. A NA PRZYSZŁOŚĆ RADZĘ WIĘCEJ POWŚCIĄGLIWOŚCI !

 

#14 2008-07-03 23:22:07

majk1

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Po co te nerwy? Faktycznie nie doczytałem. Popieram przedmówczynie. Nie podoba Ci się? To sprzedaj mieszkanie i won!

 

#15 2008-07-06 22:52:50

NIE

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

WON TO TY MOZESZ SOBIE MóWIC DO KOLEGóW BURAKU

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław