Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-07-06 23:01:08

majk1

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

fajne jest to forum; ludzie na wysokim poziomie, wiec nie będę używał dosadnych inwektyw, ale pamiętaj, że won tylko do takich brudasów jak ty pasuje. Moich kolegów do tego nie mieszaj bo się zdenerwują i będzie kłopot.

 

#17 2008-07-07 22:41:56

NIE

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

haha.internetowa napinka,oj wiesniaku marny twoi koledzy to cie chyba dotykają w intymnych miejscach i tyle w tym temacie.

 

#18 2008-07-07 23:37:20

majk1

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

Wygrałeś. Rozłożyłeś mnie na łopatki ostatnim swoim wpisem. Naprawdę szacunek dla takiego kozaka jak ty. Jeśli pozwolisz to będę codziennie zamiatał twoje miejsce parkignowe, zgodzisz się? I jeszcze jedno - będę ci mógł mówić cześć?

 

#19 2008-07-08 23:01:43

NIE

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

dobra nie spinaj sie juz. zamknij sie w sobie ze swoimi problemami i koniec tematu

 

#20 2008-07-09 08:14:51

majk1

Gość

Re: Czy zdecydowalibyście się raz jeszcze?

ja nie mam żadnych problemów oraz się spinam. Po prostu twoja wypowiedź podniosła ciśnienie kilku osobom. Widzisz jaka tu panuje nerwówka, po co jeszcze ją podsycać. Ludzie mają już serdecznie dosyć całej tej budowy, robienia z nich idiotów etc. Jakakolwiek iskra powoduje wybuch. Twoja agresywna wypowiedź w moją stronę podziałała właśnie jak iskra i efekt był widoczny.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr