Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2008-10-09 11:16:46

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Sprawy czysto porządkowe

Drodzy Sąsiedzi!

Nie jest nam łatwo o tym pisać i mamy nadzieję, że nie dotyczy to żadnego z uczestników forum.
Pewnie każdy kto odwiedza budowę widział stertę gruzu i innych śmieci przed klatką nr 8. Wiemy, że to nie tylko mieszkańcy (przyszli mieszkańcy) klatki nr 8 ją stworzyli. Nie było kontenerów na śmieci i ponieważ został tam bajzel pozostawiony przez budowlańców, to najłatwiej było dorzucić swoje śmieci zamiast je wywieźć do jakiegos innego kontenera. Teraz ten syf został uprzątnięty i zostały zrobione chodniki. Niestety, któryś z dowcipnych czy mądrych inaczej sasiadów postanowił wyrzucić na chodnik styropian i kartony w które były zapakowane sprzęty agd. LUDZIE!! To jest nasz wspólny dom!! Jeśli sami nie zadbamy o porządek wokół nas to nawet najlepsza firma sprzątająca nie da rady i będziemy zyli w wiecznym chlewie. Naprawdę tego właśnie chcemy? Przecież kontenery na śmieci stoją i jest ich kilka. Wystarczy Przejść się 20 m, czy to tak dużo?
Chcielibysmy uczulić wszystkich sąsiadów na chamstwo (bo inaczej nie potrafimy tego nazwać), które już się pojawia. Przykro nam bardzo, że musieliśmy podnieść ten temat. Naprawdę się tego nie spodziewaliśmy. Mam nadzieję, że to ostatni zgrzyt między nami mieszkańcami.

Pozdrawiamy mimo wszystko serdecznie.
Ola i Paweł

Offline

 

#2 2008-10-09 12:23:41

Robert

Gość

Re: Sprawy czysto porządkowe

Niektórzy to już się urządzają, a ja nawet jeszcze telefonu nie dostałem w sprawie odbioru.
Ta moja klatka (4) to jakaś przeklęta chyba
Ola & Paweł spokojnie sobie mieszkajcie i nie denerwujcie się.
Niestety zawsze znajdą się takie osoby.

 

#3 2008-10-09 14:47:57

majk1

Gość

Re: Sprawy czysto porządkowe

takie jest życie, że wśród normalnych ludzi znajdą się brudasy, które mają wszystko w dupie. Przecież taki brudas nie wywiezie styropianu i kartonów swoim autem, ponieważ pobrudzi sobie tapicerkę. lepiej podrzucić komuś. Tacy ludzie to tępaki, których nie da się chyba unowocześnić. Współczuje właścicielom ogródków jak będą codziennie musieli zbierać pety z trawy.

 

#4 2008-10-09 17:01:51

Aga i Marcin

Member

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprawy czysto porządkowe


No właśnie
Jakby to ująć....
Chcielibyśmy choć raz wejść do naszego mieszkania, nie przesuwając i potykając się o kartony oraz resztki gruzu, które wystawione są wewnątrz klatki nr 8, na parterze....
A swoją drogą...
...Mamy sposób na palaczy z góry
PZDR

Offline

 

#5 2008-10-10 11:34:45

Ola&Paweł

Member

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sprawy czysto porządkowe

Hej,

Lepiej nam się zrobiło na duszy czytając słowa wsparcia. Mamy nadzieję, że dopracujemy się bardzo dobrosąsiedzkich stosunków

Robert - no tak, my pomału myślimy nad przeprowadzką. Nie martw się, dla Ciebie też zaświeci słoneczko urządzania mieszkania. Z doświadczenia radzimy wszystko już kompletować, bo potem się człowiek z ręką w nocniku budzi Możesz pocieszyć się tym, że jak będziesz walczył ze swoim mieszkaniem, to dookoła budynku i w klatce będzie już prawie znośnie, a może nawet będziesz miał oświetlenie na klatce schodowej.

Ago i Marcinie - myślę, że te kartony i resztki gruzu niedługo znikną. W końcu ileż się można urządzać A jaki macie sposób na palaczy? Ale to może zdradzicie nam na ucho, żeby nie informować palaczy

Pozdrawiamy
Ola i Paweł

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr