Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-22 09:47:47

A&M

Gość

Płyta i piekarnik ze spółdzielni

Witam!

Kupiliśmy niedawno z mężem mieszkanie na Wańkowicza i dodatkowo otrzymaliśmy piekarnik i płytę firmy Mastercook. Oba sprzęty leżą jeszcze zapakowane, gdyż jesteśmy dopiero na etapie wykończenia mieszkania. Mamy pytanie do Szanownych Sąsiadów - czy ktoś używa już w/w AGD i mógłby się podzielić wrażeniami? Czy warto je montować czy też lepiej kupić coś innego? Piekarnik chcemy zamontować osobno w słupku, a nie pod płytą. Czy komuś udało się tak zamontować ten piekarnik? Jak jest z gwarancją na te sprzęty? Czy trzeba ją odebrać w spółdzielni i od kiedy liczy się początek okresu gwarancyjnego?

Z góry pięknie dziękujemy za odpowiedzi!

A&M

 

#2 2009-06-25 23:50:50

Anna

Gość

Re: Płyta i piekarnik ze spółdzielni

Witam Sąsiadów, moim zdaniem sprzęt jest przyzwoity i spokojnie można z niego korzystac. Wszystko jednak zależy od oczekiwań oraz zasobności portfela... Jeśli dysponujecie Państwo nadmiarem gotówki to zawsze można zakupic inny sprzęt, ale chyba nie warto. Kuchenka grzeje, piekarnik piecze...sprzęty spełniają swoje funkcje, a jak się znudzą albo wysłużą to będzie można wymienic je na nowsze. Co do zabudowy piekarnika i płyty to nie ma z tym problemu. Ja mam piekarnik w słupku, osobno płytę i jest ok. Niestety nie mam pojęcia jak wygląda sprawa gwarancji, więc nic nie podpowiem. Liczę na szczęście, że od razu nic się nie popsuje.

 

#3 2009-06-28 18:37:18

A&M

Gość

Re: Płyta i piekarnik ze spółdzielni

Dziękujemy pięknie za odpowiedź!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław