Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2007-08-14 10:56:56

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Likwidacja otworu na antersole

Pojawila sie mozliowsc zamkniecia otworu w stropie na antresole jeszcze w trakcie budowy. W tym celu nalezy umowic sie na spotkanie w Agromecie (tak do ok. 24.08.2007).
Koszt zalania stropu to 3000 PLN. Naszym zdaniem to spora suma za zalatanie ok 4 m2 sufitu. Niemniej jednak pozwoli to na znacznie szybsze wykonczenie mieszkania. My jeszcze rozwazamy, czy warto placic takie pieniadze.
Pozdrawiamy
K&J

Offline

 

#2 2007-08-23 10:57:51

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Likwidacja otworu na antersole

Dzis sie zdecydowalismy i podpisalismy aneks do umowy. Oplata zryczaltowana za wylanie dodatkowego stropu na antersoli to 3000 PLN. Termin zpalaty do 30.09.2007. Ponoc wszyscy, ktorzy maja takie mieszkania zdecydowali sie na ten krok:). Pozdrawiamy wszystkich (bylych) antresolowiczow.
K&J

Offline

 

#3 2007-08-23 13:06:12

Dominika

Gość

Re: Likwidacja otworu na antersole

A o co dokładnie chodzi w tym zalewaniu stropów?? Bo nie do końca rozumiem...czyli jak .....to będą normalne mieszkania jednopoziomowe?Bez antresoli??Ja całe życie marzyłam o mieszkaniu z antresolą,może kiedyś to marzenie sie spełni dlatego  zaciekawił mnie ten watek...

 

#4 2007-08-23 18:16:14

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Likwidacja otworu na antersole

Witamy Dominko.
Po zalaniu jednej z dwu dziur w stropie to beda mieszkania w pelni DWUpoziomowe (ze schodami na drugi poziom w mieszkaniu), po prostu na gorze bedzie mozna zrobic pokoj calkowicie oddzielony od pierwszego poziomu. Do tej pory mozna bylo z gory patrzec co sie dzieje na dole. A i bylby problem z myciem i otwieraniem jednego z okien. Mowiac skrotowo: zalewamy dziure w suficie pod oknami, a zostaje tylko jeden otwor na schody.
Naszym zdaniem to znacznie zwiekszy funkcjonalnosc mieszkania.
K&J

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław