Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-01-18 20:32:07

majk1

Gość

Śnieg na balkonach

Może wyjdę na jakiegoś męczyciela, ale proponuję aby mieszkańcy ostatnich pięter pozrzucali śnieg ze swoich balkonów. Zmrożony śnieg waży naprawdę sporo, a powierzchnia balkonów jest całkiem spora. Wnisoek jest taki, że na balkonach leżą setki kg śniegu z wodą.

#2 2010-02-16 10:19:45

palacz

Gość

Re: Śnieg na balkonach

Widzisz, dobrze chciałeś ale nie pomyślałeś już jak to oburzy tych co mieszkaja na dole. Ważniejsze są dla nich roślinki, co tam śnieg na balkonach i na dachu, niech się zawali, niech ewakuują mieszkańców... to przecież tańszy sposób niż posadzenie nowych krzaczków. Każdy myśli tak naprawdę o swoich czterech literach a nie o dobrze dla ogółu i osiedla. Nie rozrózniają już nawet mniejszego od wiekszego zła. Dla ewaroziewicz ważniejsze od trzeszczącego pod naporem sniegu dachu, były biedne roslinki. Chyba nie sądziła że odpowiedzialni za odsnieżanie opłacą śmigłowiec, który zabierze śnieg z dachu by ratować roslinki.

#3 2010-02-22 19:04:45

ewarodziewicz

Member

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Śnieg na balkonach

drogi palaczu, dziękuję za twój komentarz. szkoda, że nie odważyłes się na jego opublikowanie w założonym przeze mnie wątku

widzę, że zupełnie nie zrozumiałeś powodów, które mną kierowały. zatem postaram się specjalnie dla ciebie jaśniej formułować swoje myśli.

nie przeszkadza mi samo usuwanie śniegu, ale sposób, w jaki tego dokonano. pomyślałam, że wystarczyłoby zamontować urządzenie, które jest wykorzystywane do pozbywania się gruzu z wyższych pięter wprost do kontenera, ale ty masz znacznie lepszy pomysł - śmigłowiec. no no, na to bym nie wpadła.

wnioskuję, że nie mieszkasz na parterze, w związku z tym nie dane ci było podskakiwać za każdym razem, gdy śnieg spadał na taras. mówię ci, ubaw po pachy. szkoda, że nie wyszłam na dwór - byłoby jeszcze ciekawiej oberwać bryłą lodu w głowę. bo -  gdybyś nie zauważył - nikt nie ostrzegał, że będą opady lodu,

rozumiem też, że wcale nie przeszkadza ci, iż twoje pieniądze zostaną przeznaczone na odnowienie tego, co ktoś inny bezmyślnie zniszczył. to może wpadnę na małą demolkę do ciebie, a ty potem wszystko sobie odnowisz z własnej kieszeni?

i na koniec: mój nick na tym forum to ewarodziewicz.

pozdrawiam serdecznie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr