Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2010-03-17 20:54:15

JJJ

New member

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Wózki i rowery

Witamy,
Jesteśmy nowymi lokatorami w klatce 52. Będziemy wynajmować tam mieszkanie od połowy kwietnia.

Zastanawia nas gdzie bezpiecznie można trzymać wózek dziecięcy lub rower. Mieszkania są dość małe i wolelibyśmy w mieszkaniu tego nie trzymać, ale z drugiej strony czytam forum i dowiaduję się o kradzieżach w piwnicach oraz klatkach i o tym, że to "strzeżone osiedle" wcale takie bezpieczne nie jest. Nic innego nam nie przychodzi do głowy poza mieszkaniem.

Z tego co wiem to żadnego pomieszczenia na wózki czy rowery nie ma.

Co by Państwo poradzili?


JJJ

Offline

#2 2010-03-17 22:38:48

:)

Gość

Re: Wózki i rowery

Witam
My trzymamy w domu i wózek i rowery...
Dla świętego spokoju

Pozdraiwm

#3 2010-03-18 00:44:57

sąsiadka

Gość

Re: Wózki i rowery

Witam
U mnie wózek stoi na klatce obok drzwi,a rower na balkonie ponieważ nie zmieści sie juz obok wózka. a nie chcę zagracać także klatki.
Kradzieże hm...? Z piwnicy z tego co pamiętam to były wtedy jak trwała jeszcze budowa i kręcili się robotnicy.
Jak narazie co do tego to nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam:)

#4 2010-03-20 11:43:58

JJJ

New member

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wózki i rowery

Ta przestrzeń zaraz pod drzwiami do mieszkania wydaje się zbyt mała na wózek. Chyba, że mówimy o takiej spacerówce. Poza tym tam to pewnie by przeszkadzało sąsiadowi.

W korytarzu z kolei brakuje czegokolwiek do czego by można przypiąć wózek czy rower.

A jak wygląda bezpieczeństwo tarasów? One są dostępne po przeskoczeniu siatki. Nawet przypięty rower pewnie nie jest tam bezpieczny.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław