Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-12 20:33:40

MM

Gość

syf w ogródkach

Wczoraj pierwszy raz po zimie wyszłam do ogródka i znalazłam tam DZIESIĄTKI petów, zgniecioną puszkę po piwie, paczkę po papierosach i jeszcze jakieś śmieci. To powtarza się co roku.
Wygląda na to, że dla niektórych jest problemem używanie popielniczki i kosza na śmieci.  Prawdę mówiąc, nie wiem jak walczyć z takim buractwem.
Jakieś podpowiedzi?

#2 2011-03-12 22:28:56

xyz

Gość

Re: syf w ogródkach

Proponuję najpierw poobserwować z którego balkonu to leci (liczba podejrzanych jest dla danego ogródka ograniczona). Potem należy pozbierać do worka wszystkie śmieci, podejść do drzwi delikwenta, zadzwonić, a gdy otworzy, elegancko wsypać mu zawartość worka do mieszkania. Wszak te rzeczy należą do niego, więc nie powinien mieć pretensji, że się mu je zwraca.

#3 2011-03-14 10:02:09

LokaTOR

Gość

Re: syf w ogródkach

Super jest być przewidującym!
Dzięki temu zrezygnowaliśmy z atrakcyjnego m mieszkania z ogródkiem właśnie z powodu petów i różnego rodzaju śmieci. Strach dzieci wypuścić na ogród.
A będzie ciekawie wtedy, gdy ktoś podczas domowej imprezy suto zakrapianej alkoholem nie wytrzyma
i postanowi zwrócić się przez okno lub balkon do ogródka. Jak to posprzątać?
Z tym nie da się walczyć bo przypomina przysłowiową walkę z wiatrakami, a wątpię żeby ktoś podjął się nudnej
i żmudnej obserwacji, aby zlokalizować z którego mieszkania zrzucane są pety, bo można takim kiepem dostać np. w oko. Nie sądzę żeby pety rzucali sąsiedzi mieszkający bezpośrednio na Twoim ogrodem, ludzie raczej krepują gna boki, żeby w razie czego odwrócić od siebie podejrzenie.

Przykre ale prawdziwe...
Życzę wytrwałości i pozdrawiam wszystkich "ogrodników"

#4 2011-03-14 10:52:16

Mika

Gość

Re: syf w ogródkach

My też mamy mieszkanko z ogródkiem i takowe sceny nigdy nie miały miejsca jak prorokujesz, oby tak pozostało ale odnoszę wrażenie że moi sąsiedzi z wyższych pięter są poprostu kulturalni za co jestem naprawdę wdzięczna !! Dzięki czemu nie obawiam się spędzania czasu  z dzieckiem, opalajac się na lezaku czy tez suszenia prania w plenerze

#5 2011-03-15 19:50:05

mieszkaniec

Gość

Re: syf w ogródkach

Jeżeli chodzi o klatkę nr 54 - już raz to zaznaczałem w odrębnym wątku jako SWIADEK - z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że syfy i pety na pewno lecą z mieszkania nr 14. NAGMINNIE odnotowuję jak młodzież wynajmująca to  mieszkanie pali na balkonie, imprezuje i ma w dupie zasady, które najwyraźniej w ich rodzinnej wsi nie obowiązują. Po zwróceniu uwagi włascicielce mieszkania, ta dała do zrozumienia, że dla niej ważne jest, żeby regularnie opłacali jej za wynajem. A wy sasiedzi i mieszkancy radźcie sobie z nimi sami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek układanie podłóg warszawa savo przeciw pleśni DG House Wrocław