Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza


#1 2011-01-09 23:40:07

ŚWIADEK

Gość

KLATKA 54

Witam serdecznie drogich sąsiadów. Właśnie zauważyłem, że przy wejściu na parterze pod tablicą korkową znalazło się kilka paprochów, które znalazły się w jednym z ogródków. Z pełną odpowiedzialnością za swoje oskarżenia informuję, że miejsce tych (między innymi) kiepów znajduje się pod drzwiami nr 14 klatki 54. Niejednokrotnie, a wręcz nagminnie jestem świadkiem jak z balkonu tego mieszkania fruną niedopałki wraz z smugą dymu. Mało tego, z zapachu tego dymu niejednokrotnie wynika, że niekoniecznie są to papierosy. Z tego co wiem włascicielka tego mieszkania wynajęła je studentom, z których jak mówi- jest bardzo zadowolona. Pomimo skarg na lokatorów jej mieszkania, w dalszym ciagu nie reaguje. Ważne, że regularnie płacą, a że robią sobie z osiedla trzodę, właścicielka nie przyjmuje do wiadomości. Pozdrawiam.

#2 2011-03-19 01:10:10

budzikom śmierć !!!

Gość

Re: KLATKA 54

Najwyraźniej dzieje się coś niedobrego pod tą nieszczęsną 14. W pionie 54, mamy raczej kulturalne sąsiedztwo poza tym jednym wyjątkiem. Nie widzę nic miłego w zrywaniu się ze spokojnego snu o 1wszej w nocy, tylko dlatego że stado pawianów spod 14 właśnie daje czadu, bo moc dopalaczy wypełniła właśnie ich pustą strefę w płacie czołowym. Nie po raz pierwszy mnie to spotyka i pewnie nie po raz ostatni, skoro- jak wyżej SWIADEK opisuje- właściciel mieszkania nie reaguje na uwagi co do jego lokatorów. Trudno, może jutro się wyśpię.  Pozdrawiam całą klatkę 54.

#3 2011-03-19 23:07:21

przez

Gość

Re: KLATKA 54

Nie wiem co to za ekipa pod tą 14 mieszka ale ja też mam dość tej dziecinady. Szczeniactwo rządzi ! To oni ustalają kiedy sasiedzi śpią, a kiedy nie. Jak na ironię, dziś znów imprezka jak zwykle zamiast do 22:00, to od !!! Cisza nocna dla tej trzody to okazja żeby dokuczyć wszystkim wokół. Odnoszę wrażenie, że robią to z premedytacją i na złość mieszkańcom. Oczywiście my nic nie możemy z tym zrobić, a margines spod 14 śmieje się nam w twarz. Żenua !

#4 2011-03-20 08:44:49

xyz

Gość

Re: KLATKA 54

A wzywaliście policję? Może warto też pogadać z dzielnicowym. Jeśli kilku sąsiadów będzie się skarżyć na to samo i jednocześnie dzwonić za każdym razem jak jest impreza, to powinny służby zareagować.

#5 2011-03-22 09:12:00

dobra rada

Gość

Re: KLATKA 54

Za każdym razem i do oporu musicie dzwonić na policję. Będą przyjeżdżać. Parę razy zapłacą i im się odechce. Ponadto napisać skargę do spółdzielni. A żeby definitywnie rozwiązać ten problem to po prostu najlepiej sprawdzić czy Pani je legalnie wynajmuje czyli czy zgłosiła ten fakt do Urzędu Skarbowego. Mogę się założyć, że nie. Skoro potrafi Wam uprzykrzyć życie, to dlaczego odpuścić?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr