Tuż Przy Torach - Wańkowicza

Tuż Przy Torach - Wańkowicza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-11 22:12:12

Tymczasowa

New member

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 2
Punktów :   

Oferta niestety

Przyglądam sie temu Formu od jakiegoś czasu i tak sobie myślę, że to wesoły blok będzie. Gratuluję pomysłu. Ja niestety zmieniłam status rodzinny i będę musiała sprzedać swoje jeszcze nie wybudowane gniazdko. Mieszkanie 87 m2 dla jednej osoby to lekka przesada.

Jak będziecie mieć kogoś zainteresowanego proszę o sygnał, mieszkanie jest fajne 4 pokoje, na parterze w sąsiedztwie cudownych torów...

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-11-12 22:43:03

hihi

Gość

Re: Oferta niestety

witaj - chyba trochę nie rozumiem - chcesz sprzedać swoje mieszkanie - ok - ale w takiej sytuacji chyba lepiej zachęcać potencjalnych kupców, czy może ja czegoś nie rozumiem?
kupiłaś je za karę i teraz z ulgą chcesz się pozbyć? świetnie, chętnie kupię - na początek proponuję 1000 pln

a tak na poważnie: ponarzekać troszkę można, bo to i developer czuje kontrolę, i my się lepiej poczujemy - ale bez przesady. nie jest chyba żadną tajemnicą, że jeśli właściciele mieszkań będą na swoich mieszkaniach "psy wieszać", to jak tam kiedyś przyjdzie je sprzedać, to będzie niemiła niespodzianka - bo ktoś poczyta posty i da sobie spokój, skoro tak fatalnie....
więcej optymizmu, koledzy i koleżanki - nie ma idealnego developera ani idealnej budowy, ale ta nasza - w moim przekonaniu, jest całkiem całkiem - wystarczy poczytać co ludzie piszą choćby o safehome...

 

#3 2007-11-13 09:53:20

K&J

Member

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 253
Punktów :   
WWW

Re: Oferta niestety

W zasadzie to należy współczuć Tymczasowej, bo przecież straciła bliska osobę, jak rozumiem (czy to na skutek rozstania, czy opuszczenia tego padołu ziemskiego czy też w jeszcze inny sposób), ale całkowicie zgodzę się z hihi, ze z Tymczasowej to żaden spec od reklamy nie jest. Zamiast podkreślać same zalety mieszkania to na koniec akcentuje obecność torów, które niewątpliwie są jedynym, jak do tej pory, mankamentem.
Pozdrowka dla wszystkich.
J.

Offline

 

#4 2007-11-13 19:28:38

Tymczasowa

New member

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Oferta niestety

Tory są i już nie wybudowali ich przecież równocześnie z budynkiem A mieszkanie naprawdę fajne, oferta kusząca
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta rydułtowy adoc radha govindaxyz extend nmr